Чехлы для киев

Сортировать:
Показывать:
Футляр для кия-кейс KS-400 (р-р 81x6x4см, PVC, полиэстер, черный)

Футляр для кия-кейс KS-400 (р-р 81x6x4см, PVC, полиэстер, черный)

Футляр для кия-кейс KS-400 (р-р 81x6x4см, PVC, полиэстер, черный)..

398грн

Футляр для кия-тубус KS-371 (р-р 80x9x5см, PVC, полиэстер, черный)

Футляр для кия-тубус KS-371 (р-р 80x9x5см, PVC, полиэстер, черный)

Футляр для кия-тубус KS-371 (р-р 80x9x5см, PVC, полиэстер, черный)..

379грн

Футляр для кия-тубус KS-62277-362-65 Пантера 2В-2S (р-р 92x7x5см, PVC, полиэстер, черный)

Футляр для кия-тубус KS-62277-362-65 Пантера 2В-2S (р-р 92x7x5см, PVC, полиэстер, черный)

Футляр для кия-тубус KS-62277-362-65 Пантера 2В-2S (р-р 92x7x5см, PVC, полиэстер, черный)..

946грн

Чохли для більярдного кия: зберігаємо інвентар в надійному місці!

Професійні гравці знають, що якісний кий - справа досить дорога, а щоб вибрати «інструмент» собі по руці потрібно врахувати чимало параметрів. Тому куплений кий варто берегти, як зіницю ока. Саме для цього і придумали чохли. Для максимальної надійності вони виконуються з щільного матеріалу і захищають кий від будь-яких пошкоджень, пилу і бруду.


Як вибрати і купити чохол для більярдного кия?

Перед покупкою футляра зверніть увагу на його розмір. Для американського більярду (пулу) він може бути менше, а для російського - більше. У продажу є вироби з різною кількістю кишеньок і відсіків. Для зручності бажано вибрати такий футляр, в якому відділень для дріб'язку більше.


Найбільш недорогий і затребуваний варіант - це чохол. Він потрібний не тільки для зберігання, але і для перевезення кия. Тому купити більярдний футляр краще разом з придбанням останнього. Чохли шиє з:


штучної або натуральної шкіри;

міцної тканини.

Міністерство внутрішніх справ вироби обшивається хутром, в ньому передбачено декілька відсіків для зберігання шафта і турняка. Багато футляри оснащені боковим кишенею для аксесуарів - рукавички, крейди, власника та ін. Якщо вам зручніше носити чохол не на плечі, а в руках, досить просто підтягти ремінець. Футляр підходить для зберігання будь-якого інвентарю - і для пулу, і для російського більярду. Чохол - це найкращий аматорський варіант.


Як вибрати і купити кейс для кия російського більярду?

Кейс - ще один предмет для зберігання і перевезення кия. Він принципово відрізняється від чохлів, оскільки виконаний їх твердих матеріалів:


вінілу;

ударостійкого пластику;

металу;

цінних порід деревини.

Іноді корпус додатково обтягається кожзамом або шкірою. Усередині нього передбачені перегородки для окремого зберігання турняка, шафта, крейди і рукавички, які обшиті м'яким матеріалом або поролоном.


Щоб зробити кейс максимально надійним, його закривають на засувки або кодовий замок. Для шкарпетки передбачена зручна ручка. Ціна кейса вище, ніж чохла, його можна піднести як дорогий подарунок.


Тубуси для київ

Ще один досить поширений варіант для зберігання - це тубус. Він виготовляється з жорсткого підстави, а зверху покривається кожзамом. Усередині вироби є перегородки для окремого зберігання частин кия. Є тубуси для двох і більше київ. Зовні у футляра є спеціальна кишенька для крейди та інших аксесуарів. Ремінь з регулюванням і ручка дозволять носити виріб і в руках, і на плечі.