Мел для бильярда

Сортировать:
Показывать:
Мел для бильярда (уп. 144шт) BRUNSWICK KS-BK144 (синий, цена за 1шт)

Мел для бильярда (уп. 144шт) BRUNSWICK KS-BK144 (синий, цена за 1шт)

Мел для бильярда (уп. 144шт) BRUNSWICK KS-BK144 (синий, цена за 1шт)..

4грн

Мел для бильярда (уп. 144шт) NIUSHANPAI KS-NS144 (синий, цена за 1шт)

Мел для бильярда (уп. 144шт) NIUSHANPAI KS-NS144 (синий, цена за 1шт)

Мел для бильярда (уп. 144шт) NIUSHANPAI KS-NS144 (синий, цена за 1шт)..

3грн

Мел для бильярда (уп. 144шт) TRIANGLE KS-1809 (синий, цена за 1шт) ориг.

Мел для бильярда (уп. 144шт) TRIANGLE KS-1809 (синий, цена за 1шт) ориг.

Мел для бильярда (уп. 144шт) TRIANGLE KS-1809 (синий, цена за 1шт) ориг...

8грн

Мел для бильярда (уп. 144шт) TRIANGLE KS-TC144 (синий, цена за 1шт)

Мел для бильярда (уп. 144шт) TRIANGLE KS-TC144 (синий, цена за 1шт)

Мел для бильярда (уп. 144шт) TRIANGLE KS-TC144 (синий, цена за 1шт)..

5грн

Крейди для більярду: скажи Кікс «ні»!

Мел для більярду - це тверда абразивна маса і один з найважливіших аксесуарів для гравців. Невеликі різнокольорові кубики допомагають кінчика кия НЕ зісковзувати з кулі. Забарвлення крейди не має відношення до його якості, найчастіше її вибирають під колір сукна, щоб не бруднити останнім. Чим світліше тон, тим більше від нього слідів, тому найбільш поширений варіант - синій, хоча для червоного або коричневого сукна підбирають аналогічні за кольором крейди.


На що ж звернути увагу при покупці більярдного крейди? Давайте розбиратися!


Як вибрати і купити крейду для більярду?

Відразу варто обмовитися, що крейда для пулу, російської піраміди, карамболя і інших більярдних ігор абсолютно однакові.


Ви вже знаєте, що крейда служить для поліпшення зчеплення між наклейкою і кулею. Але також необхідно розуміти, що чим більше абразивних частинок міститься в масі, тим швидше стирається наклейка. Відомості про те, яким дрібному ви користуєтеся, можна прочитати на етикетці.


При виборі крейди краще не керуватися фактором «дорого-дешево», зверніть увагу на рівень жорсткості виробу. Він залежить від величини абразивних частинок і підбирається, як правило, відповідно до жорсткості наклейки для кия. Якщо вам до душі м'які наклейки, то вибирайте м'який або середній по жорсткості крейда.


Ще пара важливих характеристик крейди - це його щільність і стійкість. Дуже щільними і твердими кубиками складніше намело кінчик, а нестійкі зразки «змушують» натирати наклейку практично після кожного удару. Щоб оцінити якість крейди досить провести по ньому пальцем - чим сильніше він забруднився і чим складніше потім стирається, тим краще.


Ступінь жорсткості не впливає на частоту використання, тут балом править стійкість, але в середньому одного натирання крейдою вистачає на 1-3, рідше 7 ударів. Виняток становить кращий в світі більярдну крейду Камуі. За жорсткості він буває суперм'яким і середнім. Його рекомендується наносити на наклейку після 10-40 ударів.


На скільки вистачає одного крейди?

Незалежно від того, чи граєте ви в американський пул або російську піраміду, крейда буде «йти» однаково. Для любителів, в середньому грають 2-4 рази в тиждень, одного кубика вистачить на 2-6 місяців.