Мото экипировка

В этой категории нет товаров.

Мото аксесуари: їзда повинна бути комфортною!

Мото аксесуари - це те, що робить їзду байкера комфортним і безпечним. Тримачі телефону і планшета, сидіння для мотоцикла, Мотокофри і мотозеркала, навігатори, ручки й протиугінні системи - всі вони покликані «полегшити життя» мотоцикліста.

Купити аксесуари для мотоцикла найвигідніше в інтернет-магазині «Планета Спорт» - у нас в продажу широкий асортимент товарів і завжди низькі ціни.

Як вибрати чохол для мотоцикла?

Купівля моточехла - це досить відповідальний захід, оскільки від правильного зберігання мототехніки залежить її зовнішній вигляд і справність. Чохол знадобиться вам і на вулиці, і в гаражі. У першому випадку він захистить байк від атмосферних опадів, бруду і прямих сонячних променів, а в другому - від всюдисущої пилу, випадкових іскор болгарки і подряпин.

Зверніть увагу, що не всі чохли призначені для вулиці. «Кімнатні» варіанти при використанні на відкритій стоянці:не зможуть захистити байк від опадів, оскільки у них негерметичні шви;

швидко вицвітуть на сонці;

прийдуть в непридатність (розповзуться).

Зате в умовах гаража - їм просто ціни немає, такі чохли будуть дуже довго служити.


Ще одна важлива деталь - розмір чохла. Великі виробники випускають цілий розмірний ряд. Такими чохлами можна вкрити і скутер, і турер. Бажано підбирати продукт, який найкраще підходить саме для вашого байка, тоді з одяганням і зняттям не буде жодних проблем - чохол не буде чіплятися за виступаючі деталі, тріпається на вітрі або провисати і бруднитися об землю.

Також зверніть увагу на додаткове оснащення:

шнур-фіксатор, який вшитий по нижньому краю вироби;

обробка жаростійким матеріалом в місцях зіткнення з глушником;

вентиляційні кишені;

кишеньку, який відкривається в області приладовій панелі;

прозоре віконце в районі номерного знака;

спеціальний мішок для компактного зберігання чохла.

Вибирайте варіант, виходячи зі своїх потреб і особливостей зберігання транспортного засобу.