Бандаж и спортивная защита

СПОРТИВНАЯ ЗАЩИТА.

Спортивна захист, бандаж: фіксуйте суглоби і тренуйтеся в звичайному режимі!

Отримання травм під час занять спортом - не таке вже рідкісне явище. Це і зрозуміло, людина працює з максимальним навантаженням, не завжди виконує вправи ідеально правильно. У групі особливого ризику знаходяться зв'язки і суглоби. Саме вони страждають найчастіше, а деякі травми до того ж постійно «повертаються». Щоб попередити пошкодження, а також знерухомити частина тіла або окремий суглоб, бажано купити спеціальний бандаж для спорту.

Інтернет-магазин « Napredele» пропонує якісний захист для різних суглобів - колінного, ліктьового, променево, а також кінеза тейпи, пояси для хребта і товари спортивної медицини. У нас незмінно низькі ціни і широкий асортимент продукції.

Як вибрати і купити спортивну захист?

Всі бандажі та фіксатори можна відрізнити за ступенем захисту і призначення. Існує 3 ступеня захисту:

Максимальна - у конструкції каркас з металу, липучки і ремені. Цей варіант потрібен при сильних травмах або при відновленні після операцій.

Середня - в бандажі вшиваються сталеві пластини, моделі будуть корисні при хронічних захворюваннях суглобів.

Базова (у спортивних бандажів) - працює лише за рахунок щільного матеріалу і збереження тепла в області травми.

За призначенням захист буває:

Для голеностопа - захищає від повторних ушкоджень, стабілізує суглоб, але не обмежує його гнучкості.

Для колін. Травми колінного суглоба дуже різноманітні, тому і конструкцій бандажів - кілька. Найпростіша - звичайний ремінь, який носять під колінної чашечкою. Складніша - широка еластична тканина зі спеціальними вставками, які допомагають зменшити біль в надколіннику і зв'язках, а також зафіксувати колінну чашечку.

Для ліктів. Ліктьові суглоби також часто страждають під час спортивних занять. Фіксатори для них допомагають спортсменам тренуватися без перешкод, особливо в таких видах спорту, як гольф і теніс. Вони незамінні при бруса.

Купити спортивні бандажі можна і для зап'ясть - це дуже активна частина тіла, крім того, на руки часто падають, що загрожує розтягненням або надривом зв'язок. Якщо травма легка, можна зафіксувати суглоб звичайним ременем.

Кінеза тейпи - еластичні стрічки, які накладаються на місце травми. Їх часто використовують футболісти, плавці, баскетболісти.