Тхэквондо

В этой категории нет товаров.

Яку екіпіровку для тхеквондо потрібно купити

Якщо ви збираєтеся серйозно займатися цим видом єдиноборств, то орієнтуйтеся на зовнішній вигляд професійних бійців: так ви будете знати, без чого вас не випустять на ринг.

Перш за все, подбайте про кімоно, яке в тхеквондо називається «добок». Важливо не помилитися з вибором, оскільки у кожної з федерацій прийняті свої стандарти форми. Всього їх три: WTF (Всесвітня), ITF (Міжнародна), GTF (Глобальна). Залежно від приналежності до певної федерації змінюється спосіб фіксації куртки: є варіанти на липучках, а є з запахом. Крім того, в першому випадку спортсмени зав'язують пояс на два оберти, а в другому - на один. Будь-яка форма має відповідну вишивку на спині, де зображені абревіатура федерації і певні ієрогліфи.

В пару до форми знадобиться пояс, який, як і в карате, носить смислове навантаження в залежності від свого кольору. Підбирають його за обсягом талії. Довжина пояса варіюється в межах від 180 до 220 см. Екіпіровку для тхеквондо для дітей підбирають так само, як і для дорослих.

Захисне спорядження

Сюди можна віднести все, що вбереже спортсмена від різних розтягнень, переломів, саден і розтинів:

Шолом. У тхеквондо використовую литі моделі, які відмінно захищають і щоки, і підборіддя, і вилиці. На рингу використовуються більш полегшені варіанти, ніж на тренуваннях.

Капа. Підійде традиційна боксерська. Однак професіонали все ж рекомендують віддати перевагу одностороннім моделі: в тхеквондо практикуються удари як руками, так і ногами, а тому будь-яке складне становище дихання може виявитися недоречно.

Бандаж на голеностоп. Еластичний «носок» повністю зберігає рухливість ніг, при цьому піклується про те, щоб суглоб не зрушив з місця під час виконання атак ногами. Це відмінний профілактичний засіб, що прискорює процес одужання навіть після отримання травми.

Щити для гомілки. Можете забути про виступи на рингу, якщо у вас немає спеціальних накладок. Виготовляють їх з натуральної або штучної шкіри, а наповнюють пінополіуретаном. Надійну фіксацію гарантують липучки.

Захист передпліччя. Спорядження має ту ж конструкцію, що і щитки для гомілки: можна купити універсальний інвентар, який підійде і для рук, і для ніг.

Захист паху. Найбільш зручним варіантом стануть компресійні шорти з кишенею, в який поміщають черепашку з металу або пластику.